Sıkça Sorulan Sorular

Yargıtay’ın 2015 yılında verdiği karar çerçevesinde, gerek OEM, gerekse dijital lisanslar olması kaydıyla 2. el yazılım satışı altında yapılan tüm satışlar yasaldır ve geçerlidir. Detaylı bilgiyi buradan okuyabilirsiniz.

Denetimlerde lisansların Retail ve faturalı olması  yeterlidir.Retail ürün anahtarları geçerli sayılmaktadır.

Siparişinizin ödemesini yaptıktan en geç 15 dakika içerisinde fatura detaylarında girdiğiniz e-posta adresinize kurulum yönergesi ile birlikte gönderim yapıyoruz.

Evet tüm ürünler faturalı olarak gönderiliyor. E-fatura mükellefiyiz.

Kurulum öncesi ve sonraki whatsapp destek hattımız tüm soru ve sorunlarınız için 7/24 hizmet vermekte.

Whatsapp destek hattımızdan sipariş numaranız ile birlikte aldığınız hatayı atmanız yeterli. Destek ekibimiz sorununuzu en kısa sürede çözecekler.

Ödeme Seçenekleri

Ödeme seçeneklerinde bulunun paytr banka/kredi kartı güvenli ödeme yöntemi ile ödemelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Siparişinizi oluştururken havale / eft seçeneği ile ödeme yapabilirsiniz.Ödemenizi tarafımıza sipariş numarası ve isim soyisim ile bildirmeniz yeterli.Ödemenizi onayladıktan sonra en geç 15 dakika içerisinde ürün anahtarlarınızı kurulum yönergesi ile birlikte e-posta adresinize göndereceğiz.

Ödeme Seçeneklerinden mobil ödeme ile operatörünüz üzerinden ödeme yapabilirsiniz.

Kredi kartı güvenliği öncelikle 3D Secure ( şifreli onay ) ile sağlanmaktadır. 256 bit SSL şifreleme teknolojisi ile bilgiler şifrelenerek bankanıza iletilmekte ve 3.şahısların erişimi engellenmektedir. Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kurum/kuruluş ya da 3.şahıs bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucu müşteriye bildirilmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta ya da benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Firma yetkililerimiz dahil olmak üzere bilgilerinize erişilmesi mümkün değildir.